Baw się i twórz

Zabawa w kotka i myszkę, czy budowa domku na drzewie? A może skomplikowana konstrukcja zimowej wioski, pociągu czy całego miasteczka? Z klockami Lego Creator każdy maluch to prawdziwy architekt!

Zabawa długo po złożeniu klocków Groźny dinozaur przeradza się w pająka lub krokodyla. Cwana małpa potrafi spłatać niejednego figla! Chyba, że zdecydujemy przerobić ją na misia – przytulaska. A może zostaniesz zdobywcą przestworzy w nowoczesnym odrzutowcu? Klocki Lego Creator to zabawa jeszcze długo po złożeniu modelu. Pojazdy i zwierzaki mają ruchome części, a niektóre – power functions, takie jak silniki czy głośniczki. Jesteś gotowy na przejażdżkę? Wskakuj w Quada, który jest wyposażony w silnik, przednie światła i ruchomą kierownicę.

Oprócz pojazdów, w serii klocków Lego Creator są też magiczne stwory – na przykład smok, który może przerodzić się w ogra. Zestawy dla ekspertów to cała masa zabawy – budujemy skomplikowane konstrukcje całych miast czy domów. Repliki prawdziwych pojazdów (np. Volkswagena Campera- "ogórka") albo obiektów (np. Tower Bridge) cechują się niezwykłym oddaniem szczegółów. Trudniejsze zestawy mogą mieć nawet 5 000 elementów – to masa frajdy dla nastolatków i całej rodziny!

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów