Jak sobie poradzić z weselnym stresem?

Czas przygotowań do ślubu i wesela bywa ekscytującym, ale też stresującym momentem w naszym życiu. Zdarza się, że w ich trakcie dążymy do przesadnej perfekcji i zaczynamy czuć się jak na drugim etacie w pracy. Taki stan oczywiście nie jest pożądany. Podejście tego typu może źle wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie, a także kompletnie wytrącić nas z równowagi, gdy coś pójdzie nie po naszej myśli. A przecież istnieje cała lista spraw, które mogą nie pójść zgodnie z naszym planem. Z tej przyczyny, powinnaś w pierwszym rzędzie uświadomić sobie, że perfekcja wcale nie jest wymagana i zawsze mogą wystąpić jakieś nieplanowane komplikacje. W tym dniu ważni jesteście Wy, Wasze szczęście i Wasze samopoczucie. Tracenie nerwów i zdrowia na pewno nie pomoże Wam skupić się na tych sprawach, dlatego z góry powinnaś nabrać dystansu do kilku ważnych elementów uroczystości.

Suknia ślubna

Suknię ślubną potrafimy wybierać już rok przed datą ślubu. W końcu przyjęło się, że Panna Młoda powinna wyglądać w tym dniu wzorowo i nieskazitelnie. Żeby nie stracić głowy na punkcie sukni ślubnej, pamiętaj, że można ją poprawić w każdym momencie. Podczas kolejnych przymiarek będzie ona dopasowywana do kształtów Twojego ciała, a ostatnia przymiarka powinna odbyć się tuż przed ślubem np. dzień wcześniej. Nawet, jeżeli z powodu ślubnego stresu odrobinę przytyjesz lub schudniesz, wszystko da się naprawić. Miej na uwadze jednak to, że w trakcie weselnej imprezy również może wydarzyć się coś niespodziewanego. Suknia może się ubrudzić lub rozerwać. Każdemu może zdarzać się taka sytuacja, ale tylko Twój spokój i luźne podejście do niemiłej niespodzianki może wtedy uratować sprawę. Jeżeli zaczniesz się stresować i denerwować to tak właśnie zapamiętasz ten dzień i tak zapamiętają go Twoi goście. Najlepiej z pomocą świadkowej spróbować naprawić uszkodzenie na ile się da, następnie wzruszyć ramionami i po prostu dobrze się bawić.

świece ozdobneOzdoby weselnego stołu

Ozdoby weselnego stołu mogą być naprawdę wymyślne. Jednak i w tym przypadku może okazać się, że ostatecznie coś nie pasuje, czegoś jest za dużo, a czegoś za mało. Żeby zaoszczędzić sobie kosztów i uwolnić trochę głowę, warto postawić na klasykę. Kwiaty wybierz wspólnie z florystą i zadbaj o to, aby dzień przed przyjęciem zostały umieszczone w gąbce florystycznej namoczonej w wodzie. W ten sposób nie zmarnieją one przed samym weselem. Dodatkowo, na stole mogą znaleźć się świece ozdobne. Wybór ozdobnych świec jest bardzo duży, dlatego bez problemu dopasujesz je do wyglądu stołu i sali. Świece ozdobne to sprawdzony sposób na to, aby niedużym kosztem i wysiłkiem wprowadzić romantyczny i uroczysty nastrój w tym dniu. Są one bardzo wdzięcznym materiałem na dekorację weselnego stołu i w prosty sposób można je przyozdobić perełkami czy barwnymi kamykami. Kupić je możesz na stronie https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Swiece-i-podstawki/74.