pies na smyczyKażdy nowy szczęśliwy właściciel psa zastanawia się, jakie akcesoria są potrzebne do organizacji bezpiecznego i wesołego spaceru z ukochanym zwierzakiem. Sklep Bowl&Bone pomoże wybrać najważniejsze przedmioty, przydatne na zewnątrz zarówno dla czworonoga, jak i jego gospodarza.

Szelki dla psa

Bez wątpienia, jednym z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia, potrzebnego podczas spaceru z psem, są szelki. Tego typu akcesorium dostępne jest w rozmaitych rodzajach. W Bowl&Bone również przedstawiony jest olbrzymi wybór szelek.

Kupując szelki, należy wziąć pod uwagę wymiary pieska a także jego aktywność w czasie spaceru. Te dwie kwestie są niezwykle ważne, ponieważ odpowiedni dobór szelek zapewni zwierzakowi wygodę podczas wykonywania ruchu. Za ciasne szelki mogą obcierać psa, szczególnie w przestrzeni pod pachwinami. Natomiast czworonogie łobuzy bardzo łatwo mogą ściągnąć z siebie za luźne szelki.

Dlatego właśnie projektanci Bowl&Bone (https://sklep.bowlandbone.com) proponują swoim klientom indywidualne rozwiązania, dotyczące rozmiarów akcesorium oraz jego kształtu. W sklepie można znaleźć szelki, przypominające zapinające się „kamizelki” oraz klasyczne modele z paskami. Sklep Bowl&Bone oferuje właścicielom psów piękne kolory, precyzyjnie wykonane elementy oraz najlepsze materiały, które doskonale przepuszczają powietrze. A więc, w lato piesek nie będzie odczuwał dyskomfortu z powodu wysokiej temperatury, natomiast w zimę na pewno nie będzie cierpiał z powodu chłodu.

Ubranka dla psa

Każdy miłośnik psów wie o tym, że niektóre zwierzątka szczególnie odczuwają niskie temperatury. Żeby takie pieski mogły również cieszyć się z codziennego spaceru, w sklepie Bowl&Bone zostały zaprojektowane doskonałe ciuszki dla czworonogów. Na przykład, w ofercie dostępne są ciepłe sweterki w pięciu kolorach: różowym, ciemnoszarym, jasnoszarym, brązowym oraz czerwonym. Dzięki pięknej odzieży, psy będą czuły się na spacerze znakomicie, natomiast ich właściciele będą miały jeszcze więcej radości z powodu stylowego wyglądu swoich pupili.

Mniej konserwatywne pieski na pewno polubią modne kurteczki od projektantów Bowl&Bone. Dostępne w trzech eleganckich kolorach: czerwonym, jasnozłotym oraz wyrafinowanym srebrnym, kurteczki te będą doskonałym powodem do tego, żeby częściej wychodzić na spacery.

Sklep Bowl&Bone posiada w ofercie ekskluzywne bluzy dla najmodniejszych klientów. Do wyboru są trzy modele: bluzy z napisem YOLO, LOVE oraz z ozdobą o kształcie chmury. Ubranka YOLO i LOVE przedstawione są w dwóch kolorach: grafitowym oraz szarym. Natomiast napisy, umieszczone na pleckach zwierzaka są kolorowe i bardzo jaskrawe. Wariant CLOUD to bluzy wykonane w wyjątkowo stylowych kolorach. A więc, piesek może się ubrać w ciuszek o intensywnym koralowym lub lazurowym odcieniu. W zależności od koloru bluzy, różny jest kolor zabawnej chmurki, będącej ozdobą tego ubranka.

Jak widać, projektanci Bowl&Bone robią wszystko co możliwe, żeby każdy spacer zamienił się w wyjątkową przygodę.