Pojawienie się pierwszych pochmurnych dni powinno być sygnałem dla każdego rodzica, żeby z szafy wyjąć jesienne ubranka. Każde dziecko potrzebuje takich elementów garderoby, które pozwoliłyby mu przetrwać ten trudny okres bez sezonowych chorób. Przeziębienia można niejednokrotnie uniknąć poprzez wybór ciepłych, wodoodpornych rzeczy. Ważnym elementem jest odzież wierzchnia, która ma funkcję przeciwdeszczową. Coraz częściej wybór rodziców pada na markę Ducksday. Inteligentne, utrzymujące ciepło na dłużej materiały pozwalają lepiej zatroszczyć się o komfort dziecka. Jest to odzież funkcjonalna, przydatna zarówno w okresie jesiennym, jak i znacznie zimniejszym okresie zimowym, gdzie kilkulatek oprócz znacznej wilgoci, jest także narażony na bardzo niskie temperatury. Godny uwagi jest zwłaszcza jednoczęściowy kombinezon tej marki. Można z niego korzystać w czasie codziennych spacerów czy uprawiania sportów na świeżym powietrzu.

Dlaczego ta odzież jest tak wyjątkowa?

Kupno dziecku zwykłej kurtki puchówki często wiąże się z tym, że kilkulatkowi będzie w takim okryciu wierzchnim niewygodnie. Zwłaszcza intensywny ruch sprawia, że ten wybór staje się kompletnie nieprzydatny. Ciało dziecka nie może sobie w takim ubraniu zapewnić dobrej cyrkulacji powietrza i poci się, co wiąże się z kolejnymi niedogodnościami. Marka Ducksday zatroszczyła się o to, żeby w każdym okryciu wierzchnim znalazła się nowoczesna membrana. Jej obecność sprawia, że pot może być swobodnie odprowadzany. Nie wiąże się to z utratą ciepła – przeciwnie, pod kurtką utrzymuje się optymalna temperatura. Kurtka czy kombinezon nie krępują ruchów. Wystarczy dobrać prawidłowy rozmiar do wzrostu i wagi dziecka. Oddychalność i wiatroszczelność są na dobrym poziomie niezależnie od modelu danego produktu.

Przydatne na jesień przeciwdeszczowe ubranka dziecięce DucksdayOdzież dla mniejszych i większych dzieci

Zazwyczaj deszczowa pogoda sprawiała, że dziecko musiało zostać w domu. Z dobrym jakościowo wodoodpornym ubraniem można spacerować niezależnie od warunków pogodowych. Odzież tego znanego i lubianego przez rodziców i dzieci producenta nadaje się dla mniejszych i większych dzieci. Dla niemowląt z reguły kupowane są komfortowe w noszeniu kombinezony marki Ducksday, dla starszych dzieci zaś kurtki przeciwdeszczowe. Wszystkie te propozycje szyte są z nowoczesnego poliestru, oddychającego dzięki obecności innowacyjnej membrany. Mają one także kaptur – dzięki niemu można poprawnie osłonić głowę i szyję przed deszczem i wiatrem w jesienne i zimowe dni. Nie brakuje na nich też elementów odblaskowych. Zwiększają one bezpieczeństwo malucha po zmroku.