sklep z lampami bylightSklep z lampami ByLight to źródło inspiracji dla każdego z nas, albowiem w jednym miejscu odnajdziemy multum propozycji doskonale korespondujących zarówno w loftowych, jak i nowatorskich przestrzeniach. Elementy, które do tej pory były skrupulatnie ukrywane, nabrały zupełnie innego znaczenia, inspirując przy tym wielu stylistów i projektantów wnętrz.

Kolorowe kable, skutecznie przyciągające uwagę, wtyczki umożliwiające wykreowanie różnorodnych kombinacji czy też ściemniacze, za pomocą których dokonamy regulacji siły natężenia światła, kreując tym samym przytulną, klimatyczną atmosferę. Sklep z lampami ByLight oferuje szeroki asortyment ręcznie produkowanych modeli designerskich, które swoim niecodziennym wyglądem oraz oryginalną formą spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednak designerskie lampy to nie tylko dekoracyjne żarówki czy kolorowe kable. To również kolekcja lamp wykonanych ze szkła i stali. Industrialny trend ma bowiem wiele odsłon, które do woli można dostosowywać do swoich indywidualnych oczekiwań. Majestatyczne wiszące lampy czy szlachetne kinkiety – to propozycje, które doskonale podkreślą loftową stylistykę wnętrz. Podobnie zresztą jak ogromne modele, dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych i wzorniczych.

Ciekawostką i niemałym zaskoczeniem dla wielu osób mogą być lampy drewniane, występujące zarówno w formie podsufitki, lampki nocnej czy osłonki na oprawkę. Jednym słowem - wszystko, co potrzebujemy do rozświetlenia swojego wnętrza, zapewni nam sklep z lampami ByLight.