lampy sufitoweStylowe lampy sufitowe mogą być wyjątkowym dodatkiem, które potrafi nie tylko wzmocnić, ale również odmienić całą aranżację w naszym mieszkaniu. Między innymi dlatego właśnie bardzo ważne jest, aby odpowiednio dobierać lampy sufitowe do stylu naszego pomieszczenia.

Nowoczesny styl preferuje przede wszystkim prostotę, która powraca znowu do mody. Geometryczne formy i kryształowe żyrandole sufitowe są obecnie bardzo modne i projektanci tworząc swoje projekty nowoczesnych mieszkań właśnie po takie rozwiązania sięgają w pierwszej kolejności. Coraz więcej osób decyduje się również na stalowe, albo szklane lampy sufitowe, które nie naruszają minimalistycznej aranżacji i również dają niesamowite efekty. W stylu industrialnym najlepiej sprawdzają się stare lampy fabryczne, które są prawdziwym must have dla zagorzałych wielbicieli stylu industrialnego. Lampy fabryczne mogą być stalowe, albo pomalowane na rozmaite kolory, w zależności od kolorystyki naszego pomieszczenia.

W Polsce bardzo dużą popularnością cieszy się również styl glamour, w którym nie możemy obejść się bez porządnego żyrandola. Tutaj możemy zdecydować się albo na klasyczny kryształowy żyrandol lub pójść w zupełnie innym kierunku i wybrać nowoczesną wersję żyrandola z kolorowych tworzyw sztucznych.

Zdjęcie pochodzi ze strony: http://lampy52.pl/pl/lampy-sufitowe