Firma niemiecka Rasch to firma z ogromną historią i doświadczeniem, powstała w 1861 roku i od swego początku istnienia po dzień dzisiejszy wyróżnia się ponadprzeciętną jakością i dobrym, wciąż doskonałym stylem oferowanych produktów. Tapety Rasch to doskonałe, zawsze piękne i modne dekoracje ścienne. Dokonując wyboru tapety warto pamiętać, że tapeta będzie towarzyszyć nam przez dość długi okres, warto więc dokonać trafnego wyboru, który będzie doskonałym dodatkiem do naszych wnętrz.

Tapety Rasch - zalety

Tapety Rasch to wyjątkowe tapety, skierowane do osób o świetnym guście, dbających o klasyczny, a równocześnie modny styl, stawiających na oryginalność i ponadczasowość. Wybierając tapety Rasch na pewno zyskamy: ● wytrzymałość - tapety Rasch są niezwykle odporne na upływ czasu, nawet wiele lat użytkowania nie zmniejsza atrakcyjności ich wyglądu. Tapety te nie blakną pod wpływem światła, mijającego czasu czy czyszczenia ● szeroką ofertę - tapety są w bardzo szerokiej ofercie wzorów, zarówno typowo klasycznych, retro, jak i bardzo nowoczesnych. Ciekawa i różnorodna kolorystyka sprawia, że tapety są odpowiednie zarówno do pokoju dziecinnego czy młodzieżowego, gdzie królują intensywne czy zdecydowane kolory, jak i do sypialni gdzie szukamy spokoju, a więc tym samym stonowanych i kojących barw. Tapety Rasch są to tapety winylowe na flizelinie, dzięki czemu zakładanie ich na ścianie jest bardzo proste i przyjemne, nie musimy zmagać się z marszczeniem, nierównościami czy zagięciami. Równie łatwo jak zakłada zdejmuje się tego rodzaju tapety. Bardzo łatwo się je myje. To inwestycja na wiele lat.

tapeta raschTapety Rasch - rodzaje

Oferta tapet Rasch jest bardzo bogata i niezwykle różnorodna, można znaleźć tam między innymi tapety : ● o różnych jednolitych barwach z fakturą przypominającą sierść zwierząt ● nawiązujące do uroku Afryki, proponowane w pomieszczeniach niezwykłych i oryginalnych, jak chociażby tapety przypominające skórę żyrafy ● o pięknych wzorach etnicznych ● we wzory retro, imitujące tynk lub płótno ● egzotyczne, jak na przykład w przepiękne papugi ● we wzory geometryczne i wiele, wiele innych. Jest niezaprzeczalne, że każdy znajdzie w ofercie Rasch poszukiwany model, który odpowiada zaplanowanej aranżacji pokoju, łazienki czy kuchni. Warto jeszcze wspomnieć o cenie. Kształtuje się ona od około czterdziestu złotych za rolkę do ponad tysiąca złotych za rolkę. Przy zakupie warto również zwrócić uwagę na rozmiar rolki, gdyż są one w różnych rozmiarach. Przy zakupie najlepiej poprosić o pomoc fachowca.