Razem z rozwojem techniki na rynku się pojawiają bardzo ciekawe gadżety, dzięki którym umilać sobie możemy czas wolny. Jedną właśnie z takich technologicznych nowinek jest - magiczny długopis 3D. Tego typu produkt umożliwia nam stworzenie rynku trójwymiarowego. Długopis 3D może być naprawdę trafionym prezentem dla naszego dziecka, które uwielbia rysować. Jeśli się już zdecydowaliśmy na kupno produktu takiego, z całą pewnością zastanawiamy się co będzie istotne dokonując tego zakupu. Chyba nie jest tajemnicą, że najlepsze spośród magicznych długopisów 3D są naprawdę dobrze wykonane. Sama temperatura topnienia się wkładów jest bardzo wysoka. Dokładnie to wynosi ona jakieś 200 stopni Celsjusza. W związku z tym tak ważny jest sam wybór produktu, który w żadnym wypadku nie ulegnie uszkodzeniu podczas procesu tego. Chyba jednym z elementów najistotniejszych długopisu są jego dysze. Powinniśmy wybierać modele, które mają metalowe dysze. One właśnie rzadko kiedy ulegają zniszczeniu.

Wybierzemy sprawdzonego producenta

Drukowanie 3D

Na pewno powinniśmy wybrać sprawdzonego jak i także największego producenta długopisów 3D podbijającego rynek. Jest to producent 3Doodler. Urządzenia tego producenta charakteryzują się naprawdę wysoką jakością wykonania oraz zastosowaniem rozwiązań innowacyjnych. Długopis 3D w sposób magiczny zmienia samo rysowanie kredkami właśnie w druk 3D. Zamiast obrazków płaskich tworzyć możemy obiekty przestrzenne, a jedynie nas ogranicza wyłącznie wyobraźnia. Świetną inwestycją będzie 3Doodler Start zestaw podstawowy. Jest to naprawdę fantastyczna zabawa nie tylko dla dzieciaków, ale także dla osób dorosłych. 3Doodler Start zestaw podstawowy pozwala tworzyć nie tylko zabawki, ale także pomoce naukowe jak na przykład geometryczne bryły. Z pewnością uda nam się także stworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Co charakteryzuje ten zestaw?

3Doodler Start zestaw podstawowy jak i także załączone EKO-wkłady do niego specjalnie zostały w ten sposób zaprojektowane, aby całkowicie były bezpieczne dla dzieci. Plastik, który się wydobywa z tegoż długopisu jest ciepły, ale nie jest do końca gorący. Dlatego właśnie po wysunięciu się wkładu dziecko bezpiecznie może kształtować dowolnie go rękami. Co więcej sam długopis został w ten sposób wykonany z całkowicie biodegradowalnych materiałów. Jest nietoksyczny, bezpieczny jak i także wolny od BPA. Po naładowaniu pełnym długopis ten może działać w sposób bezprzewodowy przez jakieś 45 minut do 60 minut. Można oczywiście go nadal używać, gdy jest bezpośrednio podłączony do zasilania.