Ciąża jest w życiu kobiety niesamowitym momentem. Z jednej strony cieszymy się, że nasza rodzina się powiększa, ale z drugiej z obawą patrzymy w lustro. Nic dziwnego, nasz rozmiar z dnia na dzień i z tygodnia na tydzień się powiększa. Przez głowę przebiega myśl: skąd wziąć spodnie dla osób puszystych.

Niestety spora liczba kobiet w czasie ciąży przybiera na wadze i ta waga nie spada wraz z momentem urodzenia dziecka. Kobiety przestają czuć się komfortowo we własnym ciele, z powodu niemożności dobrania odpowiednich ubrań wpadają często w kompleksy, bo przecież nadmiaru ciała nie da się zamaskować. To myślenie jest jednak błędne, zakłada, że poddajemy się ślepo modzie i próbujemy wcisnąć w rozmiar, który już dawno na nas nie pasuje.

Nie tędy droga. Możemy doskonale zamaskować dodatkowe kilogramy i tym samym podnieść własną samoocenę, chodzenie w spodniach dla puszystych co prawda nie napawa nas optymizmem, ale często okazuje się być doskonałym wyjściem, które uwalnia nas od niepotrzebnych kompleksów.