Mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska, jednego z największych miast w naszym kraju, mają dostęp do najnowocześniejszych gabinetów dentystycznych. Najczęściej, poza oczywistym uzupełnieniem ubytków w uzębieniu są nakładane licówki. Wrocław posiada na swoim terenie szereg przychodni oferujących tego typu usługi. Najczęściej jest to położona przy każdym większym szpitalu klinika stomatologiczna, Wrocław w każdej dzielnicy ma przynajmniej jeden taki szpital.

Jeśli mamy problem z przebarwieniami lub brzydkim kolorem szkliwa, jeśli zęby są za długie lub tez za krótkie, jedynym ratunkiem w takich przypadkach jest właśnie, przyklejana na widoczną część zęba porcelanowa licówka. Wrocław w dziedzinie stomatologi jest miastem doskonale wyróżniającym się na tle innych wielkich aglomeracji.

Dzięki łatwemu dostępowi do środków unijnych powstaje coraz to nowa i doskonale wyposażona klinika stomatologiczna. Wrocław nie jest jedynym miejscem gdzie można skorzystać z tego typu usługi, ze względu jednak na wysoką jakość i wciąż konkurencyjne ceny jest on oblegany przez pacjentów przyjeżdżających nie tylko polskich, ale również zagranicznych, którzy chcą poprawić stan uzębienia i pochwalić się pięknym uśmiechem.