podkładka żelowaWiększość z nas każdego dnia spędza chociaż godzinę przed komputerem, a nawet więcej czasu. Nie zwracając uwagi na nasze dłonie, które męczą się podczas pisania na klawiaturze czy korzystania z myszki. Zbyt wielkie obciążenie naszych rąk, ich nie prawidłowe ułożenie może prowadzić do wielu przykrych skutków - choroby, problemy z bólem, ograniczenie ruchu.


Ale jest łatwy sposób, by sobie i naszej rodzinie pomóc, zapobiec różnego rodzaju chorobą jak np. zespół cieśni nadgarstka na który szczególnie mogą być narażone dzieci. Podkładka żelowa to doskonałe rozwiązanie naszych problemów związanych właśnie z bólami rąk. Są dopasowane do naszych rąk, by jak najmniej je obciążać, dodatkowo stanowią stylowy dodatek na naszym biurku. Wygodne, łatwe w czyszczeniu, ładne zapewniają nam wszystko czego potrzebujemy, a ręce nasze oraz naszej rodziny będą dłużej cieszyły się zdrowiem i sprawnością fizyczną.


Podkładki mają różne kształty, wzory. Możemy zakupić podkładki pod myszkę, do klawiatury (by sprawniej i wygodniej się nam pisało).


Dlatego kolejnym razem wybierając się na zakupy zadbaj o siebie i najbliższych zaglądając do działu z podkładkami żelowymi, przetestuj i wybierz najbardziej odpowiednią dla całej rodziny.