Idealny prezent dla Twojego dziecka

Twoje dziecko zaczęło chodzić i poznawanie świata zaczęło mu się podobać na tyle, że wszystkie inne zajęcia szybko je nudzą? To całkowicie normalny proces w rozwoju każdego malucha, który Ty – jako rodzic – powinieneś wspierać i wspomagać na różne sposoby. Idealnym prezentem dla dziecka, które chodzi i chce spędzać cały czas w ruchu jest pierwszy rower Puky, który jest dostosowany do potrzeb każdego aktywnego malucha. Taki rower to nie tylko ogromna frajda, która pozwala eksplorować świat szybciej i pełniej, ale też idealna opcja na wspomaganie rozwoju motoryki u Twojej pociechy.

Dlaczego warto zainteresować się rowerkiem bez pedałów dla dziecka? Po pierwsze, każde dziecko zanim nauczy jeździć się na rowerze z pedałami musi pojąć na czym polega poruszanie się na takim pojeździe. Pierwszym etapem jest właśnie odpychanie się od podłoża, które przygotowuje stopy do pedałowania. I w tym wypadku rower Puky jest idealną opcją dla każdego aktywnego malucha. Po drugie, roczny maluch nie utrzyma się na dwóch kółkach rowerka biegowego, a trzykołowe rowery są jeszcze dla niego zbyt ciężkie. Rower Puky z czterema małymi kółkami to opcja idealna w momencie, kiedy maluszek chodzi i ćwiczy swoją siłę, ale nie ma aż tak dużej mocy, by poradzić sobie z dużymi gabarytami rowerka. Po trzecie, rower Puky to bardzo estetyczny pojazd, który nie odwraca uwagi dziecka od czynności głównej, jest bardzo ładny, ale nie posiada zbędnych elementów, którymi dziecko może zająć się w czasie jazdy i zapomnieć o odpychaniu się od podłoża.

Pierwszy rower Puky Twojego dziecka powinien być bezwzględnie rowerem z czterema kółkami bez pedałów, by rozwinąć w sposób prawidłowy motorykę malucha. Postaw też na odpowiednie gabaryty takie pojazdu. Powinien być na tyle lekki, by maluch bez problemu odpychał się od podłoża, ale też na tyle ciężki, by idealnie po podłożu jeździł bez strachu o ciągłe upadki. Jeśli chcesz sprawić sobie i swojemu dziecku dużo radości i wspólnie z nim cieszyć się zdobywaniem nowych szczytów dziecięcego świata, to taki pierwszy rower jest prezentem idealnym. Piękne i bezpieczne modele znajdziesz na http://4activ.pl/rower-puky-crusader-24-21-alu-light-active.html.