Nagroda za dobre sprawowanie

Twoje dziecko ciężko pracowało i w czerwcu otrzyma swoje pierwsze świadectwo z czerwonym paskiem? To nie lada osiągnięcie. Warto więc nagrodzić jego starania nowym zestawem klocków plastikowych lub książką związaną z jego zainteresowaniami, aby okazać swoją rodzicielską dumę. A przy okazji także zachęcić do powtórzenia sukcesu w następnej klasie.

Dobra książka

Klocki plastikoweKsiążki nie jest najbardziej oryginalnymi prezentami, ale przecież nie w tym celu je kupujemy. Zapisane kartki mają za zadanie przenieść dzieci do światów fantazji i odległych miejsc na świecie, do barwnych postaci, magii i dinozaurów rządzących Ziemią. Wciągają, uczą i rozwijają wyobraźnię.

Możemy się zdecydować na zakup jednej z wielu opowieści przeznaczonych dla dzieci, ale jeśli nasz mały uczeń ma już konkretne zainteresowania, to z pewnością doceni książki bardziej specjalistyczne, na przykład o samochodach, kosmosie czy zwierzętach. Dodatkową zaletą takiego upominku jest możliwość napisania własnej dedykacji, która zostanie w książce już na zawsze i nawet za wiele lat będzie przypominała dorosłemu dziecku o tej szczególnej chwili.

Zabawa i nauka

Pamiętajmy, że nasz piątkowy uczeń nadal jest szkrabem i wcale nie zaprzepaścimy jego przyszłego geniuszu, jeśli na zakończenie roku szkolnego podarujemy mu maskotkę, zestaw samochodzików, czy klocki plastikowe. Szczególnie przy wyborze tych ostatnich warto się dłużej zastanowić i zdecydować się na komplety, które pozwolą dziecku stać się małym architektem lub konstruktorem robotów. Pomysłowe zestawy klocków plastikowych łączą w sobie zabawę z nauką, a odpowiednio dobrane do dziecięcego gustu pozwolą również rozwijać zainteresowania.

Syn pragnie zostać astronautą? Z pewnością zachwyci go możliwość zbudowania własnej rakiety kosmicznej z klocków plastikowych! Córce marzy się praca weterynarza? Warto umożliwić jej stworzenie własnego sanktuarium dla zwierzaków!

Z klockami plastikowymi wszystko jest możliwe, a granicę zabawy będzie stawiała wyłącznie wyobraźnia Twojego dziecka. Wobec tego, polecamy odwiedzenie sklepu: https://klocki.edu.pl/Klocki-plastikowe-dla-dzieci-klocki-konstrukcyjne-blog-pol-1490162578.html i sprawienie dziecku przyjemności.

Czas

Nieraz wycieczka z rodzicami w ciekawe miejsce potrafi zachwycić dziecko bardziej niż wszystkie zabawki tego świata.

W nagrodę za dobre sprawowanie możecie się wybrać razem do zoo i na lody, albo do wesołego miasteczka, do lasu za miasto, czy do kina na film o superbohaterach. Otwiera to wokół was wachlarz pełen możliwości, ale najlepiej będzie zapytać swoją latorośl o zdanie. Może akurat marzy mu się wycieczka w miejsce, którego sami nawet nie braliście pod uwagę?