Wyjątkowa zabawka w przyjaznej cenie

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że rzeczy przeznaczone dla dzieci są bardzo drogie, a jakość ich wykonania w wielu przypadkach jest bardzo słaba. Tak samo jest z ubraniami jak i zabawkami dla dzieci. W przypadku zakupu zabawek dla dzieci każdy powinien dokładnie przeanalizować czy jest ona odpowiednia dla jego dziecka. Przede wszystkim wykonanie takiej zabawki – powinno się zwrócić uwagę na to czy nie ma dana zabawka czasem małych elementów, które dziecko może wziąć do buzi i połknąć – jest to bardzo niebezpieczne dla dziecka. Bardzo dobrym rozwiązaniem, cenionym zarówno przez dzieci jak i przez rodziców są zabawki takie jak misie Whisbear. Są to specjalnie przygotowane zabawki dla niemowląt. Wykonane one są z bardzo miękkiego materiału, który w wielu przypadkach działa bardzo kojąco na niemowlaka i jednocześnie posiada on wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Dodatkowo bardzo ważne jest, że każdy z tych misiów jest inny – nie zdarzają się dwa takie same. Jest to efekt tego, że każdy szumiący miś wykonywany i szyty jest ręcznie, co jest jego bardzo dużym atutem.

whisbear cena

Spokojny sen dziecka dzięki misiom Whisbear

Misie Whisbear to zabawki, które uruchamiają się automatycznie. Ich działanie polega na tym, że maja one wbudowany specjalny czujnik, dzięki któremu w momencie, gdy dziecko zacznie płakać to zabawka sama się uruchamia i zaczyna szumieć. Szumi ona w bardzo specyficzny sposób i w ciągu 40 minut usypia niemowlaka. Po tym czasie się wyłącza i przechodzi w stan czuwania, czyli dalszego nasłuchiwania czy dziecko usnęło. Jeżeli ponownie zaczyna płakać zabawka ponownie zaczyna szumieć tylko tym razem krócej i ciszej. Jednocześnie można samodzielnie uruchamiać jak i wyłączać zabawkę. Tak samo jak i można samodzielnie regulować jej głośność. Jest to doskonałe rozwiązanie dla młodych rodziców, którzy chcą się cieszyć spokojem, spokojnym snem i rodzicielstwem.

Coś więcej niż tylko zabawka dla dzieci

Jak widać zabawka szumiącego misia to fantastyczny gadżet, który powinien się znaleźć w każdym domu, w którym jest dziecko. Jego wykonanie to najwyższa jakość zarówno technologii jak i materiałów, dlatego też cena misia Whisbear, która mieści się w granicach 190 – 210 złotych jest jak najbardziej odpowiednia jak i też można uznać, że przy ręcznym wykonaniu jest zaniżona. Przecież ile kosztuje spokojny sen dziecka i rodzica? Jest to bezcenne jak i ta zabawka – jest po prostu bezcenna, bo potrafi zapewnić przespana noc jednej i drugiej strony jak i też w wielu przypadkach nawet małą drzemkę podczas ciężkiego dnia, którego doświadcza każde z rodziców.