kocyk la millou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy rodzi się mały człowiek w naszej rodzinie, chcemy obdarować go wszystkim co najlepsze i jak tylko możemy, a przede wszystkim ciepłem i miłością. Kocyk la millou może nam w tym pomóc.

A dlaczego? A dlatego, że kocyk jest cieplutki i milutki w dotyku - po prostu idealny, jak dla takiej małej kruszynki, która dopiero co przyszła na świat. Idealny na jesienno-zimowe spacerki z naszą pociechą oraz na popołudniowe drzemki.

Dodatkowo kocyki la millou szyte są z najwyższą dokładnością i precyzją. Dzięki mięciutkiej macie, możemy bezpiecznie ułożyć na nim swojego maluszka.

Kocyki te nie są jednak przeznaczeniem jedynie dla niemowląt i małych dzieci. Rodzice również mogą cieszyć się niezwykłym ciepłem, jakie daje otulenie się kocykiem. Bowiem istnieje także wersja tych kocyków dla starych. Świetnie posłuży jako narzuta na łóżko, a także jako ciepłe okrycie podczas zimowych wieczorów, przeznaczonych pod pełen relaks.

Przy zakupie tych kocyków nie należy martwić się o uczulenia alergiczne, ponieważ koc wykonany jest z antyalergicznej włókniny. Idealny pomysł na świąteczny prezent pod choinkę lub na inne wyjątkowe okazje.