torby na kółkachNiezależnie czy wejdziemy do supermarketu, czy też do specjalistycznego sklepu turystycznego, w każdym z nich znajdziemy niezliczoną ilość toreb, torebek i plecaków. W co jednak najlepiej zapakować nasz wakacyjny bagaż, aby być pewnym jego ochrony, jak również tego, że nie będziemy musieli zbierać dobytku z podłogi?

Pierwszym rozwiązaniem są oczywiście wszelkiego rodzaju plecaki - niezależnie od wielkości naszego bagażu, powinniśmy znaleźć odpowiedni model dla własnych potrzeb. Warto jednak pamiętać, że plecak nie wszędzie znajdzie zastosowanie - ciężko sobie wyobrazić wyjazd na spotkanie służbowe, czy w delegacje z plecakiem, który niezależnie od swojej budowy i systemu nośnego powoduje pocenie się pleców.

Druga możliwością są oczywiście tradycyjne torby - warto jednak już na wstępie rozważań dotyczących toreb zaznaczyć, że coraz większy udział w rynku bagażów mają torby na kółkach. Tego typu torby przejęły wszystkie pozytywne cechy ze "zwykłej" torby, ale jednocześnie ułatwiają transport bagażu po równym podłożu - chodniku, czy po hali lotniska. Ich ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, jednak warto na torbę na kółkach wyłożyć trochę więcej pieniędzy. W ten sposób zyskamy nie tylko na jakości wykonania, ale również na trwałości danej torby!