Gdy zbliżają się Walentynki wiele osób zastanawia się, co kupić swojej drugiej połówce. Klasyczne kwiaty i biżuteria to oczywiście zawsze dobry wybór - ale może w tym roku zmienić odrobinę konwencję?

bilety na kabarety

Wspólne wyjście

Jeśli oboje jesteście fanami dobrego kina albo po prostu fajnej zabawy, może warto zakupić bilety na kabarety? To zawsze dobra rozrywka, w trakcie której macie sporo okazji do śmiechu i spędzenia ze sobą czasu w nietuzinkowy sposób. Dla osób ceniących bardziej poważną rozrywkę polecamy wspólne wyjście na koncert albo do teatru. Nie ma to jednak jak śmiech, który zawsze zbliża! Tym bardziej, że bilety na kabarety to nie jest duży wydatek.

Wspólny wypad poza miasto

Niekoniecznie trzeba jechać do Paryża, aby spędzić romantyczny walentynkowy weekend. Można po prostu wyjechać z miasta i zaszyć się w jakimś malowniczym miasteczku nieopodal. Dla osób ceniących ciszę i spokój idealne okażą się góry lub wiejskie pejzaże. Z kolei tym, którzy cenią miejskie rozrywki polecamy udanie się do innego dużego miasta - lub poznanie najbliższego, mniejszego.

Wieczór w domu

Zawsze pozostaje jeszcze opcja ze spędzeniem wieczoru w domu - możemy wspólnie coś ugotować, obejrzeć dobry film... lub wyłączyć wszystkie kanały komunikacji ze światem i poświęcić się tylko i wyłącznie sobie. W końcu po to są walentynki, aby świętować je wspólnie i cieszyć się sobą, prawda?