Pędzle firmy Hakuro podbijają rynek kosmetyczny i każda z nas pragnie posiadać je w swojej kosmetyczce. Są stosowane w wykonywaniu profesjonalnych makijażów, które są również dostępne dla osób, które pragną najlepszych akcesoriów do wykonania swojego makijażowego rytuału na co dzień. Czy pędzle Hakuro faktycznie zasłużyły na miano najlepszych pędzli do makijażu dostępnych na rynku? Dziś na światło dzienne wyłonimy dwa najpopularniejsze modele pędzli i ocenimy ich pod względem estetycznym oraz praktycznym. Ciekawi oceny? Zapraszamy do lektury!

Pędzel do podkładu Hakuro H50

Najpopularniejszym modelem pędzla firmy Hakuro jest model H50, który został przeznaczony do nakładania podkładu. Pędzel posiada drewnianą rączkę malowaną na czarną wraz z elegancką, srebrną skuwką. Zakończenie posiada najwyższej jakości syntetyczne włosie, wykonane w potrójnym kolorze. Pędzel prezentuje się profesjonalnie oraz elegancko, ale czy prezencja produktu idzie jednocześnie z jego użytkowaniem?

Praktyczność

Budowa pędzla została specjalnie zaprojektowana, aby był wygody podczas wykonywania makijażu. Co więcej, główka pędzla Hakuro H50 została umieszczona w zaokrąglonej skuwce oraz ścięta na prosto, co uniemożliwia wypadanie włosia podczas aplikacji podkładu czy pudru. Dzięki specjalnemu projektowi włosia pędzel idealnie nadaje się do nakładania płynnych kosmetyków, które równomiernie nakładają się na skórę twarzy. Wszystkie te cechy sprawiają, że pędzel Hakuro jest idealnym przyborem do makijażu. Polecany dla wszystkich pań, które pragną mieć perfekcyjnie nałożony podkład. Trwały pędzel estetycznie wykonany to rzecz, którą warto mieć w swojej kosmetyczce.

Pędzel do cieni H79

Pędzle Hakuro zbudowane są z tego samego materiału, zatem model H79 nie będzie różnił się niczym innym od modelu H50. Rączka wykonana z prawdziwego drewna w kolorze czarnym wraz ze srebrną skuwką i profesjonalnym włosiem prezentuje się bardzo elegancko. Jedyną różnicą jest projekt włosia, który został specjalnie opracowany do nakładania cieni na ruchomą część powieki. Włosie w pędzlu do cieni Hakuro jest znacznie mniejsze, cieńsze z zaokrągloną końcówką. Czym różni się pędzel Hakuro od innych pędzli do makijażu oczu?

Praktyczność

Z pewnością jest to produkt, który powstał, aby makijaż wykonywać sprawnie oraz wygodnie. Zaokrąglone włosie ma na celu mieszanie na powiece kilku odcieni, aby przejście koloru w kolor było jak najbardziej naturalne. Dzięki temu, cienie mieszają się ze sobą, przez co makijaż staje się estetyczny i wygląda wykonany przez profesjonalistę. Ponadto włosie jest bardzo delikatne oraz przyjemne dla skóry, co dodatkowo wpływa na korzyść z posiadania pędzla. Podobnie jak poprzedni model nie gubi włosia i jest odporny na zginanie

podczas użytkowania. Z całą pewnością model H50 i H79 są to pędzle warte polecenia.