Nie od dziś wiadomo, że za pomocą zapachu możemy się zrelaksować, wprowadzić w dobry nastrój, a także zmniejszyć różne dolegliwości zdrowotne, np. bóle głowy. Warto więc poświęcić chwilę na zapoznanie się ze swoimi upodobaniami, w kwestii podobających nam się zapachów. Dzięki temu łatwiej nam będzie się odprężyć po ciężkim dniu i wywołać uśmiech na swojej twarzy. To ważne, aby się trochę rozpieszczać - robiąc dla siebie różne miłe rzeczy, dbamy o swoją kondycję psychiczną, podnosimy swoją produktywność i efektywność, a także budujemy poczucie własnej wartości.

Możliwość testowania różnych zapachów

Świece zapachowe i woski Yankee Candle to wysokiej jakości produkty, przynoszące do naszych domów piękne, dobrze skomponowane, oryginalne i trwałe zapachy. Dzięki niewielkim opakowaniom, zestawom oraz edycjom limitowanym, bez problemu sprawdzimy jak pachną różne woski, zanim wybierzemy swoich ulubieńców, w których będziemy chcieli zainwestować.

Minimum wysiłku - maksimum przyjemności

Wracając po ciężkim dniu w szkole, na uczelni lub w pracy, ostatnie na co mamy ochotę to na kolejny wysiłek. Na szczęście, aby móc cieszyć się pięknym zapachem, niewiele musisz zrobić. woski yankee candleWystarczy wziąć woski Yankee Candle (jeden lub kilka - niektóre zapachy idealnie się dopełniają!), umieścić je na górze kominka do wosków, a na dole umieścić niewielką świeczkę, tzw. tealight. I już, to wszystko. Teraz pozostaje ci poczekać kilka minut, aż wosk się rozpuści, a uwolniona z niego woń rozniesie się po pomieszczeniu. Jeżeli jesteś fanem domowego SPA, to świetnym pomysłem może być zgranie zapachów olejków do kąpieli, z aromatem wosków. Dzięki temu uzyskasz wyraźniejszy zapach, który pozwoli ci się zrelaksować i odprężyć. Długa kąpiel w wannie, maseczka, świeczki i ładny zapach - to sprawdzony przepis na wieczór, który poprawi ci samopoczucie.

Uniwersalny pomysł na prezent

Zastanawiasz się, czym obdarować bliską ci osobę? Woski Yankee Candle zawsze będą dobrym pomysłem. Bogata oferta zapachów sprawia, że jesteśmy w stanie trafić w dowolne upodobania. Dodatkowo, z okazji różnych świąt, często wypuszczane są edycje limitowane. Woski są kolorowe, pięknie pachną i mają uroczy kształt - wystarczy włożyć je do jakiegoś pudełeczka lub obwiązać wstążką. Mogą stanowić prezent sam w sobie lub być dodatkiem do jakiegoś innego upominku. W połączeniu z np. kominkiem i świeczką zapachową, będą idealnym podarunkiem dla fana ładnych zapachów. Z kolei pojedynczy, niewielki wosk, będzie świetnym prezentem bez okazji - danym, aby wywołać uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby.