Osoby interesujące się światem fitness i aktywności fizycznej, z pewnością słyszały już o innowacyjnych bieżniach Sky Walk, które kompletnie zmieniają wygląd bieżni domowych, dla użytkowników poszukujących czegoś kompaktowego i przede wszystkim eleganckiego. Sky Walk doskonale pasują do nowoczesnych sypialni i salonów, gdzie nie tylko nie będą kontrastować z resztą wyposażenia, ale również będą w stanie dodać trochę smaku całej aranżacji – natomiast dla osób, które wolą ją schować, również nie będzie stanowić problemów, gdyż jest tak niewielkich rozmiarów, że bez problemu można ją wsunąć pod łóżko lub postawić z boku szafy! Skoro już wiadomo jakie Sky Walk oferuje możliwości wizualne, warto zastanowić się nad tym, co może zaproponować użytkownikom aktywnym, którym zależy również na parametrach technicznych. Czy innowacyjny wygląd, idzie w parze z funkcjonalnością? To się okaże!

Problem dla rozmiaru XXL

W tym miejscu pojawia się problem wśród użytkowników, którzy charakteryzują się wagą powyżej 100 kg, ponieważ dokładnie tyle wynosi maksymalna możliwa waga osób, chcących rozpocząć swoją aktywność z bieżnią Sky Walk. Czy jest to duży problem zarówno dla klientów, jak i samego producenta? Śmiało można powiedzieć, że jest on ogromny, ponieważ waga +100 kg, w przypadku osób wysokich, jest niezwykle prosta do osiągnięcia. Często nawet ludzie, którzy posiadają wzrost znajdujący się w granicy 185-195 cm i ich waga znajduje się na umiarkowanym poziomie, przekraczają tą magiczną granicę. Niestety, ludzie walczący z otyłością, w większości przypadków będą mieli problem z wyborem Sky Walk.

bieżnia Sky WalkMaksymalna prędkość i możliwości Sky Walk

Patrząc na bieżnie, która jest zupełnie pozbawiona uchwytów i dysponuje jedynie polem biegowym, można zacząć zastanawiać się nad tym, jak szybko uda nam się po niej biec. Odpowiedź można otrzymać od samego producenta, ponieważ podaje on wartość, która znajduje się na poziomie 6 km/h. Czy jest to dużo, czy nie? O tym można zdecydować samodzielnie, ponieważ dla jednej osoby będzie to już bieg truchtem, dla drugiej szybki spacer, natomiast jeszcze dla trzeciej, będzie on klasyczny i przeciętny. Jedno jest pewne. Można w ten sposób zwiększyć aktywność ruchową, która finalnie i tak przełoży się na ilość spalanych kalorii. Spacer jest doskonałą aktywnością, która jest w stanie spalić około 300-350 kcal w ciągu 45-60 minut, więc wykonując taki trening w czasie oglądania telewizji, będzie można pozwolić sobie na dodatkową porcję popcornu, czy chociażby trochę więcej objętości posiłku w czasie obiadu. Bieżnię Sky Walk możesz zamówić na stronie https://www.topslim.pl/ser-pol-26-Bieznie-Sky-Walk.html.